Реґіна - природна мінеральна вода
Хай береже Вас Королева!

Шановні пані та панове!

Дорогі друзі!

З радістю і надією на майбутнє представляю Вам сайт мінеральної природної столової води «Реґіна». З радістю від того, що ми з Вами вже досягли того рівня цивілізації, коли серед вічних цінностей у числі перших називаємо здоров'я. З надією на те, що перевірені століттями чудодійні властивості унікальної мінеральної природної столової води «Реґіна» стануть корисними і доступними для Вас і Вашої родини.

Про «Реґіну» - дивовижний дар природи - складені легенди і поетичні рядки. Ви знайдете їх на нашому сайті. Також Ви дізнаєтеся про технологію виробництва та цілющі властивості води «Реґіна».

Корпорація «Прем'єр-фінанс», учасником якої є акціонерне товариство «Мурованокуриловецький завод мінеральної води "Реґіна», ретельно стежить за технологією виробництва. Сьогодні на заводі працює найсучасніша лінія з розливу, яка дозволяє зберегти всі цілющі природні якості мінеральної води.

Страви, приготовані з використанням води «Реґіна», - екологічно чисті, корисні, наповнені неповторним смаком. В той же час, газована і негазована «Реґіна", а також напої, що виготовлені на її основі, чудово втамовують спрагу. Ми пропонуємо Вам якісний та недорогий продукт і пишатимемося, якщо він припаде Вам до смаку.

...Реґіна - ім'я дівчини, з якою пов'язана легенда води. Вважається, що мінеральна вода має пам'ять. Ми зберегли для Вас пам'ять природного заповідника, глибоко під землею якого знаходиться цілюще озеро, звідки пробивається мінеральне джерело.

...В перекладі з латинської, Реґіна означає - «цариця», «королева».

Хай береже Вас Королева!

З повагою, 
Світлана Продівус,
голова наглядової ради ПрАТ «Реґіна»

АВТОРИТЕТНА ДУМКА ПРОФЕСІОНАЛІВ

Продукця під торговою маркою «Реґіна» визнана експертами та відзначена нагородами, дипломами та медалями міжнародних і національних конкурсів
Нагороди
Дипломи

ПрАТ "Мурованокуриловецький завод
мінеральної води "Реґіна",
23400 Україна, Вінницька обл.,
смт. Муровані Курилівці,
вул. Заводська, 18
Тел.: +38 (04356) 2-11-37; 2-10-47
Факс: +38 (04356) 2-26-94
E-mail: zavodregina@narod.ru
Web: www.regina.ua
© "Мурованокуриловецький завод мінеральної води "Реґіна", 2007-2015.

Шановні відвідувачі і користувачі сайту, ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу при використанні матеріалів сайту. Цитування і повторний друк вітаються.

Якщо Ви помітили орфографічну, стилістичну або іншу помилку на цій сторінці, будь ласка, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
  Зворотний зв'зок
Українська версія Русская версия English version